^Į viršų

Bluegrass muzikos puslapis

IBMA Awards 2015

TarThe Earls of Leicesterptautinė Bluegrass Muzikos Asociacija išdalino šių metų apdovanojimus. Net keturiose kategorijose nugalėjo grupė The Earls of Leicester. Labiausiai džiugu, kad po beveik penkerių metų pertraukos asociacija galų gale vėl grįžo prie gero tradicinio bluegrasso įvertinimo.

Metų atlikėjas - The Earls of Leicester

Metų vokalistė - Rhonda Vincent

Skaityti daugiau: IBMA Awards 2015

La Roche Bluegrass 2014

La Roche Bluegrass 2014Nedideliame Prancūzijos miestelyje La Roche – Sur – Foron liepos 30 – rugpjūčio 3 dienomis įvyko IX bluegrasso muzikos festivalis – konkursas, kuriame kaip visuomet, grojo 10 konkursinių grupių, apie 10 JAV ir Europos šios muzikos žvaigždžių ir dar apie 30 mažiau žinomų kolektyvų ir debiutantų. Toks buvo ir mūsų projektas „Vydraga+“, atstovujantis Lietuvą. Sekėsi tikrai neblogai, patikome ir publikai, ir komisijos nariams (nors dalyvavome ne konkurse), bet nebūna, kad viskas būtų gerai – garsininkai vis tiek sugebėjo sugadinti mūsų baigiamąją programos dainą ir baigėme visai akustiškai, taigi taip sublizgėjome ir užsidirbome daug gerų „balų“.

Skaityti daugiau: La Roche Bluegrass 2014

Tarptautinės Bluegrasso Muzikos Asociacijos Apdovanojimai 2013

Į garbingąją HALL OF FAME priimti Tony Rice ir Paul Warren.

MetųTony Rice Atlikėjas - The Gibson Brothers.

Metų vokalinis ansamblis - The Gibson Brothers.

Metų instrumentinis ansamblis - The Boxcars.

Metų daina - They Called It Music - The Gibson Brothers (Eric Gibson & Joe Newberry)

Metų albumas – Papertown. „Balsam Range“.

Gospel stiliaus įrašas - Beulah Land - Marty Raybon.

Skaityti daugiau: Tarptautinės Bluegrasso Muzikos Asociacijos Apdovanojimai 2013

Per radiją

BluegrassNuo rugsėjo 17 dienos, kiekvieną antradienį 20 val. radijo stotis „Laisvoji banga“ (dažnis Vilniuje 104,7 MHz, Kaune 104,5 MHz) transliuos Algirdo Klovos autorinę laidą „Miglės Pieva“, skirtą vienam jauniausių tradicinės JAV muzikos žanrų - bluegrass. Viskas apie bluegrass'ą, jo atmainas, atlikėjus, festivalius visame pasaulyje.

World music gerbėjai kviečiami prie imtuvų penktadieniais 20 val. klausytis to paties autoriaus laidos „Muzika be sienų“.

Pirmasis bluegrass ir country muzikos festivalis Bulgarijoje

Pirmasis bluegrass ir country muzikos festivalis BulgarijojePaskutinysis šių metų birželio savaitgalis (29 – 30) Bulgarijos country ir bluegrass muzikos mėgėjams kelia tik labai gerus prisiminimus. Tomis dienomis Bankya mieste, netoli Sofijos, amerikietiškame pube „Saloon“ įvyko pirmasis festivalis „Country West Fest“!

Šeštadienio koncertas vyko po vasaros dangumi (Bulgarijoje šilta), o dalyvavo jame grupės „Lilly of the West“ (bluegrass/swing), Kaliana (country-folk), Tony Serkedjiev (blues/rock and roll) ir Anatoli Iliev (trad. country).

Skaityti daugiau: Pirmasis bluegrass ir country muzikos festivalis Bulgarijoje

Copyright © 2007-2014. bluegrass.lt